Tuesday






Evening Triples
1st




2nd









Thursday






Evening Triples
1st




2nd




2018 Summer League Winners & Runners Up

​​​2017 - 2018 Winter Leagues Winners & Runners-up


Monday






Ladies Triples
1st
Pam BoomVal GreenSue JacksonGinny EyresJeanette Gugerly

2nd
Barbara DaleBarbara UpsonElizabeth PomroyDiana Jacobs
Gents Pairs
1st
 Ted GynnPeter HarrisElliot Pile


2nd
Bryan PollardMick EyresGlyn Jones

Tuesday






3 Wood Pairs
1st
Pam BllomDick BloomRoy Groves


2nd
John AlmondMike RyanAlan Whitnall

Evening Triples
1st
Margaret PageSandy MoonyPat HeeneyBill Howlett

2nd
Steve HumphreyAnn HumphreyDavid GugerlyJeanette GugerlyJamie Bliss
Thursday






Evening Triples
1st
Martin FarmerDave TremayneDavid GugerlyJeanette GugerlyElizabeth Pomroy

2nd
Tony KnightMick ScottPeter MartinPeter Harris
Friday






Afternoon Triples
1st
Ian LoveDick BloomPam BloomGreg BlossDavid Gugerly

2nd
Mick MoorePat HeeneyJohn WelchAlan Whitnall


2017 - 2018 Competition Winners & Runners-up


Competition
Winners
Runners-up
Mixed Novices
Clive ElmerEric March
Gents Singles
Dick BloomJamie Bliss
Mixed Singles
Vic Button
Clive Elmer
Gents Pairs

David Gugerly

Mike Ryan

Alan Whitnall

John Almond

Mixed Pairs

Tony Kinight

Barbara Upson

Mike Ryan

Diana Jacobs


2016 - 2017 Competition Winners & Runners-up


Competition
Winners
Runners-up
Gents Novices
Steve Humphrey
Eric March
Ladies Novices
Judith Jupp
Carol Sutton
Gents Singles
Mike Ryan
Michael Reeder
Ladies Singles
Pam Bloom
Judith Jupp
Mixed Singles
Vic Button
Pam Bloom
Gents Pairs

Vic Button

Michael Scott

David Gugerly

Mike Ryan

Ladies Pairs

Diana Jacobs

Jeanette Gugerly

Judith Jupp

Sue Woods

Mixed Pairs

Dick Bloom

Pam Bloom

Ian Love

Sue Woods


​​2016 - 2017 Winter League Winners & Runners-up


Monday






Ladies Triples
1st
Edith Butcher
Barbara Upson
Barbara Dale
Diana Jacobs


2nd
Margaret Page
Sue Woods
Carol Sutton
Liz Coker

Gents Pairs
1st
Ted Gynn
Peter Harris
Elliot Pile



2nd
Ian Love
Greg Bloss
Eric March


Tuesday






3 Wood Pairs
1st
Pam Bloom
Dick Bloom
Roy Groves



2nd
John Almond
Mike Ryan
Alan Whitnall


Evening Triples
1st
Margaret Page
Pat Heeney
Sandy Mooney
Bill Howlett


2nd
Steve Humphrey
Ann Humphrey
David Gugerly
Jeanette Gugerly
Jamie Bliss
Thursday






Evening Triples
1st
Tony Knight
Mick Scott
Peter Martin
Peter Harris


2nd
Charlie Cornish
Betty Cornish
Hayden Smith
Peter Hale
Ted Gynn
Friday






Afternoon Triples
1st
Chris Barker
Carol Harrington
Mike Ryan
Christine Griggs
Diana Jacobs

2nd
Mick Moore
Pat Heeney
John Welch
Alan Whitnall